Detaje mbi Pronen

Shitet apartament 1+1 ne Orikum Vlore

Apartament per shitje ne Orikum2
 • Cmimi: €35,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 61 m2
 • Nr. Listimi: 603

Shitet apartament 1+1 ne Orikum Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne nje rezidence te re prane rruges kryesore Orikum. Disponin nje dhome gjumi , dhome ndenje me kend kuzhine, tualet dhe ballkon 9m. Planimetri funksionale dhe plot drite. Plotesisht i mobiluar me nje mobilim modern. I pajisur me kondicioner dhe te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Pamje panoramike te gjirit te Vlores. Cmimi i diskutueshem .Me vertetim pronesie. Zone turistike, investoni per pushimet tuaja!
Per me shume informacion kontakto me agjentin imobiliar ne tel : +355 69 51 96 069!

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • kati 4
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -