Detaje mbi Pronen

Shitet apartament ne Rr. Dhimiter Konomi, Vlore

IMG-20190521-WA0004
 • Cmimi: €52,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 67 m2
 • Nr. Listimi: 855

Shitet apartament ne Rr. Dhimiter Konomi, Vlore.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Afer detit
 • Apartament per shitje ne Vlore Uji i Ftohte
 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • kati 2
 • Kondicioner
 • Me certifikate pronesie
 • Pamje nga deti
 • Pamje panoramike
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -