Detaje mbi Pronen

Shitet garzonier ne Lungomare Vlore.

Shitet garsonier ne Lungomare Vlore1
 • Cmimi: €25,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Siperfaqe: 30 m2
 • Nr. Listimi: 849

Shitet garzonier ne Lungomare Vlore.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Kati 8
 • Me certifikate pronesie
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -