Detaje mbi Pronen

Shtepi me qera ne Vlore, Uji i Ftohte

shtepi me qera ne vlore 10
  • Cmimi: €200
  • Kategoria: Vilë
  • Dhoma: 3
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 120 m2
  • Nr. Listimi: 725

Shtepi me qera ne Vlore, Uji i Ftohte.Shtepia ndodhet ne zonen e Ujit te Ftohte,perballe lokalit San Tropez dhe perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 sallon me kend kuzhine e mobiluar pjeserisht.Shtepia disponon vend parkimi per makine dhe nje oborr te gjelberuar.Per me shume detaje na kontaktoni.

  • Afer detit
  • Ndodhet prane rruges nacionale Vlore-Sarande
  • Pamje nga deti
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -