Detaje mbi Pronen

Shtepi per shitje ne Dhermi Vlore

CIMG7177
  • Cmimi: €45,000
  • Kategoria: Vilë
  • Siperfaqe: 430 m2
  • Nr. Listimi: 486

Shtepi per shitje ne Dhermi Vlore.Shtepia ndodhet ne fshatin Dhermi dhe pozicionohet prane qendres se fshatit ne rrugen kryesore Dhermi-Himare.Shtepia ka nje truall me siperfaqe 430m2 dhe ne te ndodhet nje ndertese rreth 50m2 e ndertuar me mure guri te vjeter.Shtepia dhe trualli jane te rethuara me mur ne gjithe kufizimin e saj.Pervec rruges kryesore shtepia ka dalje pas saj ku kalon nje rruge tjeter e fshatit.Shtepia ndodhet ne nje pozicion mjaft te pershtashem per ndertimin e nje vile per pushime,ose per te ndertuar apartamente dhe dhoma per pushime.Per me shume detaje dhe per ta vizituar na kontaktoni.

  • Ndodhet prane rruges nacionale Vlore-Sarande
  • Truall per ndertim
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -