Detaje mbi Pronen

Shtepi per shitje ne Dukat fshat

shtepi per shitje ne dukat fshat09
  • Cmimi: €35,000
  • Kategoria: Vilë
  • Dhoma: 4
  • Tualet: 2
  • Siperfaqe: 120 m2
  • Nr. Listimi: 487

Shtepi per shitje ne Dukat fshat.Shtepia ndodhet ne Dukat fshat ne rugen qe shkon per ne zonen e Llogoras.Shtepia ndodhet ne qender te fshatit ne nje zone te qete dhe mjaft piktoreske.Shtepia ka nje ndertim karakteristik me gure dhe dru ne stilin e zones ku kati i pare eshte i perbere nga dy ambjente qe kane sherbyer si depo mjaft te pershtatshme per kantine pasi jane te punuara me gure me harqe ne formen e tunelit si dhe kati i dyte me tre dhoma per banim.Ndertimi eshte i vjeter mbi 100 vjecar.Shtepia ka dhe nje oborr te rrethuar me siperfaqe reth 430m2.Disponon certfikate pronesie.

  • Shtepi antike
  • Shtepi e ndertuar me gure
  • Shtepi private me truall

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -