Detaje mbi Pronen

Truall & shtepi private per shitje ne Vlore, Rr. Dhimiter Konomi

Shtepi private per shitje ne Vlore 3
  • Cmimi: €180,000
  • Kategoria: Vilë
  • Dhoma: 2
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 148 m2
  • Nr. Listimi: 653

Truall & shtepi private per shitje ne Vlore, Rr. Dhimiter Konomi. Prona disponon siperfaqe trualli 148 m2 dhe siperfaqe ndertese 85 m2. Vila perbehet ne katin e pare nga 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, tualet dhe ambjent oborri te shtruar me mozaik pllake dhe peme agrume. Kati i dyte eshte pjeserisht i ndertuar. Zone e preferuar per te jetuar, prane detit dhe malit.
Per te vizituar pronen ju lutem kontaktoni ne telefonin +355695196069!

  • Afer detit
  • Me certifikate pronesie
  • Ne rruge kryesore
  • Truall per ndertim

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -