Detaje mbi Pronen

Shtepi private dhe truall per shitje ne Vlore

Truall & shtepi private per shitje ne Vlore
  • Cmimi: €99,000
  • Kategoria: Vilë
  • Dhoma: 3
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 330 m2
  • Nr. Listimi: 455

Shtepi private dhe truall per shitje ne Vlore. 330 m2 siperfaqe truall dhe 130 m2 siperfaqe vile 1 kateshe per shitje ne Lagje 24 Maj ne Rrugen Transballkanike. Vila perbehet nga oborrr i bollshem me garazh. Disponon ne ambjentet e brendshme sallon dhe kuzhine 3 dhoma gjumi, korridor dhe verande. Mundesi shfrytezimi komercial te truallit dhe nderteses 1 kateshe.
Per te vizituar pronen dhe per informacion kontaktoni ne tel.00355 33 205 821.

  • Me certifikate pronesie
  • Prane rruges kryesore
  • Shtepi private dhe truall per shitje ne Vlore

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -