Detaje mbi Pronen

Shtepi private & truall per shitje ne L. 1 Maj, Vlore

Vile 3 kateshe per shitje ne Vlore 2
  • Kategoria: Vilë
  • Dhoma: 5+
  • Tualet: 3
  • Siperfaqe: 300 m2
  • Nr. Listimi: 629

Shtepi private & truall per shitje ne L. 1 Maj, Vlore. Ne shitje vile 3 kateshe me 300 m2 siperfaqe truall & 130 m2 sip ndertim/kat. Kati i pare disponon hapesire garazh me lartesi 5 m dhe hapesire magazine. Kati dyte disponon 2 dhoma gjumi, dhome sallon, dhome kuzhine dhe 2 tualete. Kati i trete disponon 1 dhome gjumi, ambjent i perbashket sallon kend kuzhine ne plan te hapur, tualet dhe ballkon. Punime shume cilesore. Oborr i gjelberuar me peme te ndryshme dhe i mirembajtur.

Per te vizituar vilen ju lutem kontaktoni agjensine ne tel. +355 33 205 821!

  • Me certifikate pronesie

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -