Detaje mbi Pronen

Shtepi private per shitje ne Vlore

Vile per shitje ne Vlore 15
  • Cmimi: €170,000
  • Kategoria: Vilë
  • Dhoma: 3
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 110 m2
  • Nr. Listimi: 413

  • Me certifikate pronesie
  • Ne rruge kryesore

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -