Detaje mbi Pronen

Shtepi per pushime ne Zvernec Vlore

Shtepi pushimi ne Zvernec vlore (6)
 • Cmimi: €90
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 110 m2
 • Nr. Listimi: 501

Shtepi per pushime ne Zvernec Vlore.
Per te rezervuar vilen ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Afer detit
 • Carcafe & Peshqire
 • E mobiluar
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Pamje nga deti
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -