Detaje mbi Pronen

Shtepi pushimi ne Ksamil Sarande

Shtepi pushimi Ksamil Albania
  • Cmimi: €70
  • Kategoria: Shtepi Pushimi
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 68 m2
  • Nr. Listimi: 392

Apartament pushimi per qera ne Ksamil Sarande. Apartamenti ndodhet ne vile te re 2 kateshe vetem 100 metra larg plazhit ne gjirin me te bukur te Ksamilit vetem 1 milje larg Korfuzit. Disponon dhome gjumi, sallon, kuzhine plotesisht te mobiluar, tualet me dush, verande , oborr me furre prej guri per grile. Vend parkimi i perfshire ne cmim. Per pushuesit e apartamenteve ofrohet çader me 2 shezllon te garantuar me cmim ekstra. Vetem 20 m larg plazhit ofrohet sherbim bar restorant me menu tradicionale te zones, prodhime deti, midhje te fresketa te kultivuara ne liqenin e Butrintit, prodhime mishi dhe piceri.

Rezervoni tani pushimet tuaja ne ishujt e Ksamilit! Tel: +355 33 205 821

  • Kondicioner

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -