Detaje mbi Pronen

Shtepi pushimi ne Orikum

Apartament me qera ne Orikum
  • Cmimi: €30
  • Kategoria: Shtepi Pushimi
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 70 m2
  • Nr. Listimi: 404

Shtepi pushimi ne Orikum. Apartament me qera ne Orikum Vlore. Apartamenti pozicionohet ne rezidence te re, prane detit. Disponon dhome gjumi me krevat dopio, sallon dhe kuzhine plotesisht te pajisur, tualet me dush, verande me pamje te detit the malit. Prane rezidences ofrohen sherbime bar, restorant me prodhime deti dhe tradicionale shqiptare. Ambjenetet perreth jane komod dhe te gjelberuar. Zone parkimi prane apartamentit.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

  • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -