Detaje mbi Pronen

Shtepi pushimi ne Vlore ne bregdet

Apartament me qera ne Vlore prane Marines12
 • Cmimi: €55
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 104 m2
 • Nr. Listimi: 402

Shtepi pushimi ne Vlore.
Per te rezervuar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi ne : +355695149894.

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Pamje nga deti
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -