Detaje mbi Pronen

Apartament me qera ne Sarande

Apartament ne Sarande 44
 • Cmimi: €35
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 70 m2
 • Nr. Listimi: 278

Apartament pushimi per qera ne Sarande. Ambjente moderne, pamje nga deti dhe plotesisht i mobiluar. Dhoma me krevat dopio, sallon, verande me pamje nga deti, kuzhine me te gjitha pajisjet dhe tualet me dush.
Per detaje email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695196069.
Prenotoni tani per te kaluar pushimet tuaja ne bregdetin e Sarandes!

 • Afer detit
 • Apartament Pushimi ne Sarande
 • Ashensor
 • Ballkon
 • Cmimi 35 €/nate.
 • I mobiluar
 • Pamje panoramike
 • per 2-4 persona
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -