Detaje mbi Pronen

Toke ne shitje ne Vlore prane detit

Foto per listim 046
  • Cmimi: €60,000
  • Kategoria: Toka
  • Siperfaqe: 1000 m2
  • Nr. Listimi: 726

Toke ne shitje ne Vlore prane detit.Toka pozicionohet ne veri te gjirit te Vlores dhe destinacioni i saj eshte per ndertime rezidenciale turistike.Zone e qete me nje natyre shume interesante, ka akses direkt nga autostrada ne hyrje te Vlores si dhe nga qendra e qytetit.Siperfaqja e mjaftueshme per te ndertuar nje vile, hotel,apo apartamente per pushime.Cmimi pak i diskutueshem.Na kontaktoni per detaje.

  • Afer detit
  • Me certifikate pronesie
  • Truall per ndertim

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -