Detaje mbi Pronen

Toke per shitje Zvernec Vlore

Toke per shitje Zvernec vlore (1)
  • Cmimi: €180,000
  • Kategoria: Toka
  • Siperfaqe: 3000 m2
  • Nr. Listimi: 312

Toke per shitje Zvernec Vlore.

  • Afer detit
  • Pamje nga deti
  • Pamje panoramike
  • Truall per ndertim

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -