Detaje mbi Pronen

Toke per shitje ne Borsh, ne Sarande

Toke per shitje ne Borsh, ne Sarande
  • Cmimi: €150,000
  • Kategoria: Toka
  • Siperfaqe: 2300 m2
  • Nr. Listimi: 666

Toke per shitje ne Borsh, ne Sarande.
Per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne telefon +355 69 51 96 069!

  • Me certifikate pronesie

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -