Detaje mbi Pronen

Toke per shitje ne Dukat Vlore.

DSC01695
  • Cmimi: €123,000
  • Kategoria: Toka
  • Siperfaqe: 8200 m2
  • Nr. Listimi: 110

Shitet toke ne Dukat prane Orikumit dhe prane gjirit te Pashalimanit.Toka ka nje siperfaqe 8200 m2 por mund te shitet dhe ne dy pjese. Toka eshte e mbjelle me vreshtari i cili eshte ne prodhim ne vitin e 10 te tij.Cmimi mjaft i mire per zonen ne te cilen ndodhet.

Per me shume info na kontaktoni.

  • Afer detit
  • okazion

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -