Detaje mbi Pronen

Toke per shitje ne Sarande ne plazhin e Bunecit

Toke per shitje Bunec
  • Cmimi: €40,000
  • Kategoria: Toka
  • Siperfaqe: 1000 m2
  • Nr. Listimi: 250
  • Statusi: Shitur

Toke per shitje ne Sarande ne plazhin e Bunecit. Toke per shitje ne bregdetin e jugut te Shqiperise. Ndodhet midis fshatit Piqeras dhe Lukoves ne plazhin e bukur te Bunecit.Toka pozicionohet prane rruges dhe ne distance 100 metra nga deti. Disponon certifikaten e pronesise.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!

  • Afer detit
  • Me certifikate pronesie
  • Truall per ndertim

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -