Detaje mbi Pronen

Toke per shitje ne Sarande

Toka-per-shitje-ne-Sarande-300x200[1]
  • Cmimi: €10
  • Kategoria: Toka
  • Siperfaqe: 800000 m2
  • Nr. Listimi: 105

Toke per shitje ne Sarande. Shitet nje siperfaqe toke 80 Ha e cila pozicionohet ne nje distance rreth 7 km nga qyteti i Sarandes. Ekziston mundesia e shitjes dhe me pjese e tokes. Toka disponon dokumentacionin e pronesise dhe ka nje cmim te favorshem.

Per me shume info na kontaktoni

  • Pamje nga deti

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -