Detaje mbi Pronen

Toke per shitje ne Vlore ne Kanine

Truall per shitje ne Vlore ne Kanine
  • Cmimi: €55,000
  • Kategoria: Toka
  • Siperfaqe: 1500 m2
  • Nr. Listimi: 206

Toke per shitje ne Vlore ne Kanine. Toka ndodhet vetem 5 minuta larg qytetit te Vlores, prane ruges kryesore qe shkon ne fshatin Kanine. Pamje panoramike te Vlores dhe detit Jon. Keni mundesine te ndertoni vilen tuaj larg zhurmes ne mes te ullinjve dhe agrumeve dhe ajrit te paster te kesaj zone.
Cmimi eshte okazion!

Per detaje ju lutem na kontaktoni.

  • Prane rruges kryesore
  • Truall per ndertim

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -