Detaje mbi Pronen

Toke per shitje ne Zvernec Vlore

_DSC0928
  • Cmimi: €35,000
  • Kategoria: Toka
  • Siperfaqe: 1000 m2
  • Nr. Listimi: 417

Toke per shitje ne Zvernec Vlore.Toka ndodhet ne veri te gjirit te Vlores, afer fshatit Zvernec, ne buze te detit dhe i pozicionuar ne nje vend shume te pershtashem per ndertime rezidenciale dhe komerciale.Toka pozicionohet ne nje koder dhe ka nje pamje shume te vecante te lagunes se Nartes ishullit te Manastirit detit dhe bregdetit te Vlores.Disponon certifikaten e pronesise.
Per cdo informacion ju lutem na kontaktoni.

  • Afer detit
  • Pamje panoramike

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -