Detaje mbi Pronen

Toke per shitje ne Vlore ne plazhin e Zvernecit

Toke per shitje ne plazhin e Zvernecit 6
  • Cmimi: €40
  • Kategoria: Toka
  • Siperfaqe: 15000 m2
  • Nr. Listimi: 306

Toke per shitje ne Vlore ne plazhin e Zvernecit. Pozicionohet ne veri te gjirit te Vlores, afer fshatit Zvernec me dalje ne detin Adriatik. Disponon nje territor te pyllezuar me pisha shume vjecare dhe plazh te paster me gjeresi buze detit prej 100 metra. Pylli me pisha, plazhi me ujin e paster te detit dhe ajri i paster i japin kesaj prone nje vlere te vecante per tu shfrytezuar si destinacion turistik. Prona ka dalje te menjehereshme ne rrugen kryesore dhe ka nje distance rreth 5 km nga qendra e qytetit. Mundesi shitje ne siperfaqe me te vogel ne varesi te kerkeses. Disponon certifikate pronesise. Cmimi i negociueshem.

Per cdo informacion ju lutem na kontaktoni.

  • Ne rruge kryesore

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -