Detaje mbi Pronen

Toke per shitje ne Borsh

BORSHI
  • Cmimi: €15,000
  • Kategoria: Toka
  • Siperfaqe: 247 m2
  • Nr. Listimi: 622

Toke per shitje ne Borsh Vlore. Disponohet nje sip prej 247m2 me pamje panoramike te detit Jon. Akses te menjhereshem ne rruge kryesore.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!

  • Afer detit
  • Me certifikate pronesie
  • Pamje nga deti
  • Pamje panoramike
  • Prane rruges kryesore

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -