Detaje mbi Pronen

Toke per shitje ne Drimadhes Dhermi

Toke per shitje ne Drimadhes Dhermi
  • Cmimi: €250,000
  • Kategoria: Toka
  • Siperfaqe: 2500 m2
  • Nr. Listimi: 691

Toke per shitje ne Drimadhes Dhermi.Toka pozicionohet ne nje nga zonat me te vecanta te plazhit te Drimadhes ne Dhermi.Disponon dokumentin e pronesise.Per me shume detaje na kontaktoni.

  • Afer detit
  • Zone e studiuar

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -