Detaje mbi Pronen

Toke per shitje ne Vlore

Toke per shitje ne Vlore (1)
  • Cmimi: €180,000
  • Kategoria: Toka
  • Siperfaqe: 2000 m2
  • Nr. Listimi: 320

Toke per shitje ne Vlore. Prona ndodhet ne kodren mbi ne zone bregdetare Uji Ftohte me pamje panoramike det.Pozicion i favorshem per ndertesa rezidenciale,vila, dhe hotele.
Per me shume informacion na kontaktoni !

  • Afer detit
  • Pamje nga deti
  • Pamje panoramike
  • Truall per ndertim

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -