Detaje mbi Pronen

Truall per shitje ne Dhermi Vlore

Toke per shitje ne Dhermi Vlore2
  • Cmimi: €3,200,000
  • Kategoria: Toka
  • Siperfaqe: 16000 m2
  • Nr. Listimi: 249

Truall per shitje ne Dhermi Vlore. Trualli pozicionohet ne fund te plazhit te Dhermiut. I pershtatshem per investim resort turistik.

Per cdo informacion ju lutem na kontaktoni.

  • Afer detit
  • Me certifikate pronesie
  • Pamje panoramike
  • Truall per ndertim

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -