Detaje mbi Pronen

Truall per shitje ne Dhermi Vlore.

troje per shitje ne Dhermi 2
  • Cmimi: €570,000
  • Kategoria: Toka
  • Siperfaqe: 3000 m2
  • Nr. Listimi: 196

Truall per shitje ne Dhermi Vlore.Trualli pozicionohet ne ne nje nga zonat me te frekuentuara te bregdetit Jon, midis parkut kombetar te Llogarase dhe qytetit te Himares ekzaktesisht prane plazhit ne Fshatin Dhermi. Trualli ka nje siperfaqe prej 3000 m2 dhe brenda kesaj siperfaqe jane tre godina 1 kateshe ekzistuese. Prona pozicionohet prane rruges automobilistike e cila sherben per te zbritur ne plazhin e Dhermiut,ne nje distance rreth 150 metra nga plazhi. Zona ku ben pjese trualli ka plan urbanistik te miratuar per ndertim hotelier ose shtepi te dyta, nga Bashkia e Himares.Prona disponon certifikaten e pronesise. Per cdo informacion ju lutem na kontaktoni.

  • Afer detit
  • Me certifikate pronesie
  • Prane rruges kryesore
  • Truall per ndertim

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -