Detaje mbi Pronen

Truall per shitje ne Himare Vlore

toke per shitje ne himare2
  • Cmimi: €80
  • Kategoria: Toka
  • Siperfaqe: 14400 m2
  • Nr. Listimi: 211

Truall per shitje ne Himare Vlore.Shitet nje truall per ndertim ne nje nga zonat me te bukura te rivieres se jugut ne Himare.Trualli ka nje siperfaqe te konsiderueshme per ndertim per resorte turistike, dhe disponon certifikaten e pronesise.
Cmimi eshte i negociushem . Na kontaktoni.

  • Me certifikate pronesie
  • Prane rruges kryesore

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -