Detaje mbi Pronen

Truall per shitje ne plazhin e Dhrimadhes Dhermi Vlore

Toke per shitje ne Dhermi1
  • Cmimi: €360,000
  • Kategoria: Toka
  • Siperfaqe: 3000 m2
  • Nr. Listimi: 106

Truall per shitje prane plazhit te Dhrimadhes ne Dhermi.Trualli pozicionohet prane detit dhe ka nje pamje te vecante te gjithe bregdetit te Dhermiut.Trualli disponon dokumetin e pronesise dhe eshte i perfshire ne studimin e ri urbanistik te bregdetit,per ndertime rezidenciale,hoteleri.
Per me shume detaje na kontaktoni.

  • Afer detit
  • I Negociushem
  • Me certifikate pronesie
  • Me studim urbanistik

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -