Detaje mbi Pronen

Truall per shitje ne Porto Palermo Himare Albania

PortoPalermo Himare
  • Cmimi: €220,000
  • Kategoria: Toka
  • Siperfaqe: 2000 m2
  • Nr. Listimi: 197

Truall per shitje ne Gjirin e Porto Palermos prane kalase se Ali Pashes ne Himare. Pozicionohet 5 km ne jug-lindje te Himares Ka akses direkt ne rrugen nacionale Himare Qeparo dhe eshte prane detit. Per cdo detaj ju lutem na kontaktoni.

  • Me certifikate pronesie
  • Ne rruge kryesore
  • Pamje nga deti
  • Pamje panoramike

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -