Detaje mbi Pronen

Truall per shitje ne Radhime Vlore.

toke per shitje ne Radhime Vlore 1
  • Cmimi: €82,000
  • Kategoria: Toka
  • Siperfaqe: 700 m2
  • Nr. Listimi: 193

Truall per shitje ne Radhime Vlore.Pozicionohet mbi rrugen nacionale Vlore - Orikum me pamje deti. Per cdo informacion ju lutem na kontaktoni.

  • Me certifikat pronesie
  • Pamje nga deti
  • Prane rruges kryesore
  • Truall per ndertim

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -