Detaje mbi Pronen

Truall per shitje ne Vlore ne Zvernec

Truall per shitje ne Vlore ne zvernec
  • Cmimi: €70,000
  • Kategoria: Toka
  • Siperfaqe: 1000 m2
  • Nr. Listimi: 186

Truall per shitje ne Vlore ne fshatin Zvernec. Pozicionohet prane detit. Trualli ndodhet ne nje zone mjaft terheqese qe po zhvillohet me ndertime te reja. Perfitoni nga ky okazion!

Per cdo detaj ju lutem na kontaktoni

  • Afer detit
  • Me certifikate pronesie
  • Truall per ndertim

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -