Detaje mbi Pronen

Truall me shtepi per shitje ne Vuno Himare

vuno truall dhe objekt
  • Cmimi: €60,000
  • Kategoria: Toka
  • Siperfaqe: 500 m2
  • Nr. Listimi: 615

Truall per shitje ne Vuno Himare. Disponojm nje truall me nje sip prej 500 m2 me nje shtepi te vjeter guri. Akses te menjhershem ne rruge kryesore. Pamje panoramike te detit. Zone turistike.
Per me shume infirmacion ju lutem na kontaktoni!

  • Pamje nga deti
  • Truall per ndertim

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -