Detaje mbi Pronen

Vile guri per shitje ne Qeparo i Vjeter.

Fasada e viles nga oborri
  • Cmimi: €170,000
  • Kategoria: Vilë
  • Dhoma: 3
  • Tualet: 2
  • Siperfaqe: 112 m2
  • Nr. Listimi: 860

Vile guri per shitje ne Qeparo i Vjeter. Vila eshte rindertuar vitet e fundit duke ruajtur stilin e vjeter arkitekturor te fshatit. Disponon 112 m2 sip ndertese totale dhe 300 m2 sip truall. E mobiluar me stil dhe shume funksionale.
Per te vizituar pronen ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

  • Me certifikate pronesie
  • Vile guri me oborr per shitje ne fshatin Qeparo i Vjeter

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -