Detaje mbi Pronen

Vile per shitje ne qytet Vlore

Vile per shitje ne qytet Vlore12
  • Cmimi: €155,000
  • Kategoria: Vilë
  • Dhoma: 3
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 267 m2
  • Nr. Listimi: 576

Vile per shitje ne qytet Vlore. Vila 2 kateshe ndodhet ne nje lagje te qete banimi prane Rruges "Trasballkanine" , disponon nje siperfaqe prej 267m2 truall. Hapsira e bredshme e saj eshte e ndare ne dy dhoma gjumi ,kuzhine ,sallon, tualet per secilin kat. Ne katin e pare disponon edhe garazhd. Punime shume cilesore . Me certifikat pronesie.
Per me shume informacion kontaktoni ne tel : +355 69 51 96 069!

  • Me certifikate pronesie
  • Prane rruges kryesore

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -