Detaje mbi Pronen

Vile per shitje ne Vlore, ne L. 15 Tetori.

Vile per shitje ne Vlore.0
  • Cmimi: €150,000
  • Kategoria: Vilë
  • Dhoma: 3
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 125 m2
  • Nr. Listimi: 833

Vile 1 kateshe per shitje ne Vlore, ne L. 15 Tetori. Prona perbehet nga 125 m2 siperfaqe ndertimi dhe 300 m2 siperfaqe truall. Vila disponon 1 dhome ndenje, 1 dhome kuzhine, 3 dhoma gjumi, tualet familjar, verande te bollshme ne hyrje te shtepise dhe oborr te gjelberuar me peme agrume, ullinj, shege etj.
Per te vizituar vilen ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894

  • Me certifikate pronesie
  • Oborr
  • Shtepi private dhe truall per shitje ne Vlore

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -