Detaje mbi Pronen

Vile me qera ne plazhin e Zvernecit

Vile me qera ne plazhin e Zvernecit (1)
 • Cmimi: €80
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 3
 • Siperfaqe: 120 m2
 • Nr. Listimi: 399

Vile me qera ne plazhin e Zvernecit. Dispono 3 dhoma gjumi, 3 tualet me dush, korridor, dhome kuzhine plotesisht te mobiluar dhe oborr i bollshem. Jepet me qera kati i pare i viles
Per te rezervuar vilen ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Afer detit
 • Ballkon
 • Carcafe & Peshqire
 • E mobiluar
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Pamje panoramike
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -