Detaje mbi Pronen

Zyre per shitje ne Vlore, tek Gjykata e Rrethit.

Zyre per shitje ne Vlore, tek Gjykata e rrethit.0
 • Cmimi: €51,480
 • Kategoria: Komerciale
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 39.6 m2
 • Nr. Listimi: 733

Zyre per shitje ne Vlore, tek Gjykata e Rrethit me siperfaqe 39.6 m2, Cmimi 51.480 €.
Per te vizituar pronen ju lutem kontaktoni agjencine ne mobile: +355 695196069 ose e-mail: danushi@propertyinvlora.com!

 • E mobiluar
 • Investim per qeradhenie
 • kati 2
 • Me certifikate pronesie
 • Prane rruges kryesore

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -