Results For Tag: 2+1 plotesisht e mobiluar.

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore tek Ish Shtepia e Oficereve.

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore tek Ish Shtepia e Oficereve. Ne shitje apartament 2+1 me sip 130 m2, rezidence e re me ashensor ne qytet. Shitet i mobiluar. Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695149894 ose email: danushi@propertyinvlora.com!  

Read more »

Apartament per qera ne Vlore ne Sheshin Pavaresia

Qyteti i Pogradecit

Apartament per qira ne Vlore në qytet. 100 m2 – 250 euro/muaj, 2+1 plotesisht e mobiluar. Apartamenti ndodhet ne qender, ne zonen e Sheshit Pavaresia. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 sallon me kuzhine, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Mobilim cilësor, disponon...

Read more »

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -