Results For Tag: Apartament per shitje ne Pogradec

Apartament per shitje ne Pogradec

January 25, 2014|  Article By :   | 

pogradec qytet

Apartament 70 m2 plotesisht i mobiluar per shitje ne Pogradec me pamje nga liqeni. Rezidence e re me ashensor dhe punime cilesore. Cmimi 32 000 euro. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne 069 51 96 069.

Read more »

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -