Results For Tag: Prona per shitje

Apartament per shitje ne Tirane, Rruga Nikolla Tupe.

Agjenci Imobiliare Danushi Property ju lutem kontaktoni ne tel. +355695196069 ose email danushi@propertyinvlora.com!

Apartament per shitje ne Tirane, Rruga Nikolla Tupe. Pozicionohet ne katin 3 -te ne rezidence te re. Disponon 3 dhoma gjumi,sallon kend kuzhine ne plan te hapur, 2 tualete. Siperfaqe totale e apartamentit eshte 124 m2. Aktualisht i dhene me qera si zyre. Per me shume informacion per apartamentin ju...

Read more »

Keshilla per bleresit

November 12, 2016|  Article By :   | 

PESË HAPA DREJT SHTËPISË TUAJ TE ËNDRRAVE Përcaktoni kriteret e kërkimit tuaj Vendosni buxhetin tuaj Filloni kërkimin Koha për vendim Urime! Ju jeni një pronar i një shtëpie HAPI 1 PERCAKTONI KRITERET E KERKIMIT TUAJ Si e perfytyroni shtepine tuaj te endrrave? A doni një kopsht, një oxhak, apo një...

Read more »

Shisni ose Jepni me qera pronën tuaj!

are-you-sure-of-selling-your-home

Për të shitur apo Dhënë me qera pronën tuaj ju lutem  kontaktoni Agjencinë DANUSHI Real Estate. Prona juaj do të marketohet në mënyrë profesionale nga ekspertët tanë imobiliarë. DERGONI NE ADRESEN TONE TE EMAIL-it: danushi@propertyinvlora.com Të dhënat e pronës tuaj si:  Adresen, sipërfaqen, ndarjen e brendeshme, llojin e dokumentit të pronësise & planimetritë perkatëse...

Read more »

RentalsinAlbania.com pjese e Danushi Property tashme on line per reklamimin e prones tuaj

Danushi Property & Rentals është Agjenci Ndermjetësimi Prona në Vlorë, Shqipëri, ju mban të përditësuar mbi ofertat më të mira mbi tregun e Pronave të Patundshme. Për të reklamuar dhe promovuar pronën tuaj pa pagesë, kontaktoni me agjencinë Danushi Property me adrese: Rr. Rushit Gurishova, Vlore. AL. : nëpërmjet telefonit +355 33...

Read more »

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -