Results For Tag: Reklamo pronen on line

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore tek Ish Shtepia e Oficereve.

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore tek Ish Shtepia e Oficereve. Ne shitje apartament 2+1 me sip 130 m2, rezidence e re me ashensor ne qytet. Shitet i mobiluar. Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695149894 ose email: danushi@propertyinvlora.com!  

Read more »

RentalsinAlbania.com pjese e Danushi Property tashme on line per reklamimin e prones tuaj

Danushi Property & Rentals është Agjenci Ndermjetësimi Prona në Vlorë, Shqipëri, ju mban të përditësuar mbi ofertat më të mira mbi tregun e Pronave të Patundshme. Për të reklamuar dhe promovuar pronën tuaj pa pagesë, kontaktoni me agjencinë Danushi Property me adrese: Rr. Rushit Gurishova, Vlore. AL. : nëpërmjet telefonit +355 33...

Read more »

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -