Results For Tag: Shitblerje prona ne Shqiperi

Apartament per shitje ne Tirane, Rruga Nikolla Tupe.

Agjenci Imobiliare Danushi Property ju lutem kontaktoni ne tel. +355695196069 ose email danushi@propertyinvlora.com!

Apartament per shitje ne Tirane, Rruga Nikolla Tupe. Pozicionohet ne katin 3 -te ne rezidence te re. Disponon 3 dhoma gjumi,sallon kend kuzhine ne plan te hapur, 2 tualete. Siperfaqe totale e apartamentit eshte 124 m2. Aktualisht i dhene me qera si zyre. Per me shume informacion per apartamentin ju...

Read more »

Shisni ose Jepni me qera pronën tuaj!

are-you-sure-of-selling-your-home

Për të shitur apo Dhënë me qera pronën tuaj ju lutem  kontaktoni Agjencinë DANUSHI Real Estate. Prona juaj do të marketohet në mënyrë profesionale nga ekspertët tanë imobiliarë. DERGONI NE ADRESEN TONE TE EMAIL-it: danushi@propertyinvlora.com Të dhënat e pronës tuaj si:  Adresen, sipërfaqen, ndarjen e brendeshme, llojin e dokumentit të pronësise & planimetritë perkatëse...

Read more »

Procesi i kryerjes së një transaksioni kërkon Profesionistë të Pronave

Blerja e një shtëpie të re, është një ndër gëzimet e veçanta që një çift i ri apo një familje përjeton në jetën e saj. Por, jo gjithmonë kërkimi i një banese rezulton me sukses. Mes ofertave të shumta dhe pamundësisë suaj për t’i vizituar të gjitha, lind domosdoshmëria e ndihmës...

Read more »

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -