Truall per ndertim, 400 m2 – 45 000 eur per shitje ne Kanine ne Vlore!

Toke per shitje ne KanineTruall per ndertim, 400 m2 per shitje ne Kanine ne Vlore- 45 000 eur!

Truall dhe ndertese e vjeter per shitje ne fshatin Kanine. Pozicionohet brenda vijes se verdhe te fshatit prane qendres se banuar. Pamje panoramike te bregdetit te Vlores, Gadishullit te Karaburunit dhe Ishullit te Sazanit. Disponon certifikate pronesie. Investim i mire per ndertim vile ose shtepi private ne pozicion paronamik.

Per nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni agjencine Property Danushi ne tel. 033 205 821.

Comments are closed.

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -